Ko Jūs ieteiktu ļoti sausiem matu galiem?

Ja ir ļoti sausi matu gali, tad vislabāk izvēlēties intensīvi barojošo līniju. Īpaši noderīgi, ja var atrast laiku 1x nedēļā matu masku izturēt uz 15-20 min. Noteikti arī noderētu barojoša matu eļļa matu galiem, ko var lietot gan sausos, gan mitros matos.

Kādu produktu ieteiktu izmantot, ja šķeļas matu gali?

Ja šķeļas matu gali, tad noteikti jāsaplāno kompleksa atveseļošana – matu galus noteikti būtu nepieciešams nedaudz aplīdzināt, padomāt par kādu vitamīnu lietošanu, kas palīdz nostiprināt un atjaunot matus. Savukārt no mūsu produktiem ieteiktu matu masku bojātiem un trausliem matiem, barojošo matu eļļiņu noSynebi, barojošo termo aizsardzības fluīdu no Mediter vai veidošanas fluīdu Blow dry, kurš arī palīdz novērst matu galu šķelšanos.

Kādus produktus izmantot, ja mati un galvas āda ātri taukojās?

Šajā gadījumā varētu ieteikt šampūnu galvas ādas un matu taukainības regulēšanai ar Probioma SD aizsargājošo formulu, kas palīdz normalizēt sebuma darbību galvas ādā. Šampūns maigi attīra galvas ādu un matus, netiek stimulēti galvas ādas tauku dziedzeri. Uzlabo galvas higiēnas stāvokli, tonizē galvas ādu ar patīkamu svaiguma sajūtu, paralēli piedod matiem apjomu, vieglumu un mīkstumu. Kondicionieris vai matu maska jāizvēlas ar vieglu tekstūru – ikdienas, plāniem vai normāliem matiem.

Netieku galā ar savām lokām, vai Jums ir kāds produkts lokaino matu kopšanai un veidošanai?

Lokainu matu veidošanai mums ir 3 dažādi fluīdi Mediter, Synebi un Indaco, un tie noteikti visi ir piemēroti, lai veiksmīgi savāktu lokas, novērstu matu pūkošanos un tos ieveidotu. Mediter līnijas loku fluīdam ir arī termo aizsardzība, kas ir papildus ieguvums.

Cik ilgi jālieto barojošā vai jebkura cita matu maska, lai sajustu rezultātu?

Tas ir ļoti individuāli un atkarīgs no tā cik mati ir bojāti vai „izslāpuši” pēc papildus kopšanas. Būs cilvēki, kuri sajutīs efektu pēc pirmās lietošanas reizes. Taču iespējams būs nepieciešams laiks. Ja mati ļoti bojāti, tad sākumā nepieciešams atjaunot matos dzīvīgumu un tad jau lietot produktus, kas piedos spīdumu un veselīgumu.

Ko es iegūšu, ja sākšu lietot Helen Seward? Kādi ir plusi?

Helen Seward ir Itāļu zīmols un visas produktu sastāvdaļas ir iegūtas Itālijas Vidusjūras reģionā. Zīmols visu laiku uzlabo produktu sastāvus, tiek pielietotas jaunākās tehnoloģijas, lai produkti būtu ar izcilāko kvalitāti. Produktos nav pievienoti - sintētiskās krāsvielas, EDTA, SLS un SLES, Silikons D5, Parabēni, Tiazolons, Formaldehīds, Nano materiāli. Produkti ir dermatoloģiski testēti, nesatur niķeli un ir vegāniem draudzīgi! Mēs nevaram teikt, ka esam vislabākie, jo tā uzskata katrs zīmols. Taču mēs noteikti varam teikt, ka piedāvājam izcilu produktu par adekvātu cenu. Vislabākais pierādījums tam ir mūsu klienti, kuri sākot lietot mūsu produktus, pie mums atgriežas, jo ir gandarīti pa rezultātu.

Gribu, lai mani mati būtu spīdīgi! Vai Jums ir kāds produkts?

Mums ir līnija matu spīdumam ar argāna eļļu biežai lietošanai – šampūns, maska, termo fluīds un sprejveida maska 10in1. Bet jāatceras, ka, piemēram, blondi mati nekad nespīdēs tā kā spīd tumšie mati. Tāpat matu spīdums atkarīgs no tā cik veselīgi ēdam un varbūt nepieciešami arī kādi papildus vitamīni matu stāvokļa uzlabošanai.

Kā atveseļot ļoti bojātus matus?

Lai atveseļotu ļoti bojātus matus būs nepieciešams laiks un pacietība. Iesākumā varētu 1x nedēļā veikt procedūru bojātiem un trausliem matiem, kas paredzēta mājas lietošanai. Paralēli lietojot matu struktūru atjaunojošo līniju ļoti bojātiem matiem. Kad iziets vismaz viens kurss ar produktiem (tie varētu būt 2 mēneši), tad pamainīt produktus uz tādiem, kas tajā mirklī matiem pēc sajūtas nepieciešami – barojošā līnija ziemā, mitrinošā līnija vasarā, nogludinošā līnija, ja mati pūkaini.

Man ir plāni, krāsoti mati, bieži vien pēc mazgāšanas grūti izķemmējami bez speciāliem līdzekļiem. Ko jūs man ieteiktu?

Plāniem matiem parasti iesakām līniju matu apjomam, taču liekas, ka Jums labāka būtu Mediter Alchemy argāna eļļas līnija, kas ir mitrinoši barojoša. Līnijas produkti atjauno matu šķiedras, mitrina tās, piedod matiem spīdumu. Tāpat šajā līnijā ir matu kopšanas līdzeklis, kas tieši palīdz tikt galā ar "piņķerīgiem matiem", palīdz tos izķemmēt. Šo līdzekli parasti pērk mammas savām meitām, kur ir grūti ķemmējamie mati.

Ja es pērku matu masku, tad man kondicionieri vairs nevajag?

Jā, kondicionieri nevajag, pietiek tikai ar masku, kuru kad nav laiks, tad izmanto kā kondicionieri un uzreiz izskalo. Savukārt, kad ir laiks, tad patur ilgāk un iegūst maskas iedarbību.

Vai ir kāds produkts, kas palīdz izķemmēt matus, kas piņķerējas un ķeras?

Varam ieteikt 2 fāžu mitrinoši barojošu fluīdu ar organisko argāna un mandeļu eļļu un SHEERLIGHT formulu (intensīvs spīdums).  Fluīdam ir mitrinoši barojoša iedarbība, tos vieglāk ieveidot un izķemmēt, nepadara matu smagus.

Ziemā ļoti elektrizējas mati. Ko darīt?

Lai novērstu matu elektrizēšanos jālieto matu veidošanas līdzeklis, kas palīdzēs to novērst. No mūsu produktu klāsta vislabākais ir sprejveida matu maska 10in1. Tāpat ziemā matu elektrizēšanos pastiprina matu apjoma produkti, tamdēļ, ja ļoti traucē šī elektrizēšanās, tad būtu jāizvēlas citi produkti, piemēram, mitrinoši barojošā līnija.

Kādu šampūnu man labāk izvēlēties, ja man ir balināti, plāni, pūkaini mati, sausi gali, bet pie saknēm ātri taukojas?

Šajā gadījumā vislabāk derētu nogludinošās līnijas produkti. Tie labi noņem matu pūkošanos un nav arī smagnēji, nepadara matus ātri netīrus. Vienmēr arī jāatceras, ka matu masku un kondicionieri jāsmērē tikai matu galos, jāizvairās no galvas ādas, jo tas var veicināt galvas ādas taukošanos. Sausajiem matu galiem noteikti vienmēr noderēs barojoša matu eļļa.

Ko Jūs varētu ieteikt jaunietei, kurai ātri sataukojas mati, mati ir smalki un veido lokas?

Jauniešiem šī ir ļoti aktuāla problēma, tamdēļ parasti iesakām taukainību regulējošo šampūnu, kas palīdzēs normalizēt sebuma darbību. Un lokainiem matiem var izvēlēties matu masku, kas paredzēta lokainiem matiem. Tos būs vieglāk izķemmēt un lokas būs konkrētākas, savāktākas un noņems pūkošanos.

Man ir keratīna taisnoti mati. Vai Jums ir šampūns bez sulfātiem un sāļiem, kas der šādiem matiem?

Visi mūsu šampūni ir bez SLS un bez sāļiem, līdz ar ko pilnīgi visi ir piemēroti matiem pēc keratīna procedūras. Iesakām pēc keratīna parasti vai nu nogludinošo šampūnu vai kādu ikdienas šampūnubiežai lietošanai.

Iesakiet lūdzu labu šampūnu un masku ļoti bojātiem matiem, kas krīt ārā?

Lai apstādinātu matu izkrišanu un veicinātu jaunu matu augšanu, iesakām lietot nostiprinošu šampūnu un ampulas pret matu izkrišanu vai toniku no Reforce līnijas.

Bojātajiem matiem ļoti laba būtu Nutrive atjaunojoši barojošā maska, mati pēc viņas būs zīdīgi un spīdīgi!

Cik bieži var lietot matu eļļu?

Matu eļļiņu var lietot kaut katru dienu gan mitros, gan sausos matos. Galvenais nepārspīlēt ar eļļas daudzumu, jo ja būs pa daudz, tad mati ātrāk kļūs netīri, taču neko sliktu matiem tāpat tas nenodarīs, efekts būs kā no intensīvi barojošas procedūras.

Kādu šampūnu man ieteiktu. Man ir sausi, blondi, cieti, pūkaini - drusku ar noslieci lokoties. Mājas apstākļos vēl neesmu atradusi sev piemērotu šampūnu?

Pēc tā ko uzrakstījāt, liekas vispiemērotākā būtu līnija sausiem matiem. Lai iegūtu labu efektu vislabāk būtu iegādāties gan šampūnu, gan matu masku. Ideālā variantā arī vēl barojošo eļļiņu, kas palīdzētu matus mīkstināt, nogludināt un pabarot.

Esmu blondīne, ar īsu matu griezumu. Dabīgi čirkainiem matiem, kurus žāvējot fēno un tad pārtaisno. Lietoju karstuma aizsarglīdzekļus. Mati ļoti sausi, agrāk ļoti lūza, šobrīd uzlabojusies situācija.

Varētu ieteikt līniju lokainiem matiem. Tā lieliski palīdz tikt galā ar lokainiem matiem un dažkārt var likties, ka mati ir sausi un tiem nepieciešams kaut kas barojošs,  bet patiesībā pietrūkst tieši mitrināšana, kas parasti ir visvairāk izteikta lokaino matu īpašniecēm. Šīs līnijas produkti matus mitrina, piedod tiem spīdumu un palīdz tos  veiksmīgi ieveidot. Liels pluss ir tas, ka matu maska ir jau ar termo aizsardzības efektu. Ideālā variantā, ja izvēlas arī no šīs līnijas fluīdu lokainiem matiem. Taču varam ieteikt arī krēmveida eļļu, kas ir mitrinoši barojoša un to var lietot gan mitros matos, gan sausos matos.

Lokaini mati ,ko varētu ieteikt matu ieveidošanai?

Lokainu matu veidošanai mums ir 3 dažādi fluīdi un tie noteikti ir vispiemērotākie, lai veiksmīgi savāktu lokas, novērstu matu pūkošanos un palīdzētu tos ieveidot. Vienam no loku fluīdiem ir arī termo aizsardzība.

Nepieciešama palīdzība iegādāties produktus, kas palīdzētu novērst matu izkrišanu un atjaunotu nolūzušo matu izskatu. Iepriekš tika lietots keratīns, lai mati būtu zīdaini. Vēlos atgūt veselo matu izskatu.

Lai atjaunotu šādus matus būs nepieciešams laiks un pacietība. Bet to ir iespējams izdarīt. Sākotnēji noteikti būtu ieteicams nostiprinošs un matu augšanu veicinošs šampūns, kā arī ideālā variantā būtu lietot arī toniku matu augšanas veicināšanai.

Noteikti nepieciešams lietot arī matu masku, ko var izmantot gan kā kondicionieri, izskalojot uzreiz, gan kā matu masku paturot matos 10-15min. Variet izvēlēties barojošu masku sausiem matiem vai kādu matu masku bojātiem matiem.

Ja ir iespēja, tad noteikti būtu forši 1x nedēļa mājas apstākļos veikt kādu matu procedūru. Mums ir ļoti burvīgs komplekts tieši trauslu un bojātu matu atveseļošanai.

Pirkumu grozs