PROFESIONĀĻIEM

Helen Seward piedāvā plašu produkcijas klāstu profesionāļiem (frizieriem). Ja rodas interese par sadarbības iespējām un produktu izcenojumiem, tad lūdzu kontaktēties ar Helen Seward zīmola menedžeri Leldi Ķepīti, tel.nr.+371 2676 4664, e-pasts: [email protected]

COLOR SYSTEM LUMIA - Krēmkrāsa  matiem 100ml - Luminescine Technology. Lielisks spīdums un dinamiski toņi, kas ideāli miksējami savā starpā, garantēts neatkārtojams spīdums, vienmērīgs un intensīvs  pārklājums. Maksimāls kosmētiskais efekts un noturība. Paletē 91 tonis


Plašs balinātāju piedāvājums

163V PURE BLOND 7 krēmveida balinātājs līdz 7 toņiem, bagātināts ar dabīgajiem vaskiem un trimetiglicīnu.

161V SUPER BLOND 7+ pulverveida balinātājs līdz pat 7 toņiem un vairāk. Bagātināts ar minerālu eļļām un trimetiglicīnu.

 160V EXTRA BLOND 9+ pulverveida balinātājs ātram un intensīvam rezultātam. Līdz pat 9 toņiem un vairāk. Balinātāja formula bagātināta ar minerālu eļļām un trimetiglicīnu, kas neskatoties uz balināšanu saglabā mata mīkstumu un pateicoties dabīgo avota ūdeņu ekstraktam mati tiek dziļi  mitrināti.  Var tikt ieklāts gan krāsotos matos, gan plānos, gan arī ļoti izturīgos. Der šķipsnu krāsošanai, der lai izbalinātu ļoti tumšus matus, rekomendē arī 2in1 tehnikai (krāsošana + balināšana).

162V ADVANCED BLOND – bezamonjaka balinātājs līdz pat 6/7 toņiem. Bāze veidota uz mālu tehnoloģiju. Bagātināts ar minerālu eļļām un trimetiglicīnu. Ieteicams dabīgiem, vidēji izturīgiem matiem un lai iegūtu viegli blondu rezultātu. Der gan šķipsnām, gan brīvās tehnikas krāsošanai (ombre utt), gan lai izbalinātu visus matus.

164V LIGHT BLOND 2 bez amonjaka balinoša eļļa līdz pat 2 toņiem. Piemērota dabīgiem un krāsotiem matiem, rezultāts – dabīgi blonds bez matu šķiedru bojāšanas. Sastāvam jauna un delikāta formula ar Hydrafeel-PCA , dziļi mitrinoša iedarbība, Omega 9 formula, lai iegūtu maksimāli mīkstinošu efektu.Izcils pēc krāsošanas serviss

110V GLOWING SHAMPOO pēc krāsošanas šampūns, maigi attīra galvas ādu, maksimāli likvidē krāsas atlikumus no  matiem, balansē PH līmeni. Bagātināts ar Hydrafeel-PCA un trimetiglicīnu, dziļi mitrina, uzlabo krāsas un matu spīdumu.

111V GLOWING MASK pēc krāsošanas spīduma maska. Garantē maksimālu mitrināšanu un spīdumu, nepadarot matus smagus. Bagātināts ar Hydrafeel-PCA un trimetiglicīnu, tas veicina stabilu un aktīvu mata kosmētiskās krāsas aizsardzību.


BB krāsas – Inovatīva, bagātīga krēmveida matu krāsa bez amonjaka un bez PPD. B – Blemish izcils pārklājums un viendabīgums B – Balm kosmētisks efekts, ilgnoturīga krāsa un pastiprināta galvas ādas aizsardzība. Visi toņi perfekti nokrāso sirmus matus. Krāsa bez trūkumiem, jo garantē viendabīgu pārklājumu, eleganci un dabīgumu. Tā dod perfektu rezultātu un paralēli veiksmīgi atjauno mata struktūru. Tilpums 100ml.
Krāsu paletē 39 toņi

KAPETIL tonējošās matu maskas bez amonjaka 200ml

Krāsu atjaunojoša matu maska. Var tikt lietota starp krāsošanām pie meistara salonā. Bez amonjaka.


CALEIDO PILDOŠĀ KRĀSA - JAUNS, UNIVERSĀLS UN DAUDZFUNKCIONĀLS SERVISS KLIENTAM!

Krāsas atjaunošanas programma – profesionāls tehniskais serviss, kas atjauno krāsu un vienlaicīgi uzlabo mata šķiedras. BEZ AMONJAKA un OKSIDĒTĀJIEM!

Caleido ieteicams izmantot, kad ir zudis mata krāsas spīdums un pilnīgums. Paredzēts, lai izmantotu starp pastāvīgajām krāsošanas reizēm. Pildošā krāsa garantē:

-izcilu un uzticamu tehnisko krāsošanas servisu salonā ar 3.soļu programmu
-dziļu kosmētisko mata atveseļošanu

Krāsu paletē 12 toņi

HELEN SEWARD piedāvā arī ilgviļņu sastāvus, matu taisnošanas un veidošanas sastāvus.


Piedāvājumā arī dažādas matu atveseļošanas un matu kopjošās procedūras.

SEALPLEX matu aizsardzība krāsošanas laikā


SEALPLEX ir matu kopjošs un aizsargājošs līdzeklis, kas apmierinās jebkura klienta vēlmes. Produkta lietošana neprasa papildus laiku, to pievieno / lieto kā papildus elementu krāsojot, balinot, ķīmiski apstrādājot ar ilgviļņiem vai taisnojot matus.

Sealplex pozitīvās īpašības:

1. Aizsargāt matus, kad tie tiek ķīmiski apstrādāti un līdzeklis neietekmē vēlamo rezultātu.

2. Novērš jebkādu matu bojāšanos, ko varētu izraisīt ķīmiskā apstrāde. Novērš matu galu šķelšanos, dziļi stiprina mata šķiedras, atjauno mata kutikulu

3. Atveseļo bojātos matus, papildus dodot matam izturību un apjomu.

Maksimāla efektivitāte tiek nodrošināta, pateicoties aktīvi nostiprinošā sastāva un atjaunojoši aizsargājošā polimēra mijiedarbībai, kas padara stiprākas matu šķiedras un nostiprina matu saknes. Pēc katras šādas matu apstrādes, tie ir atjaunoti, daudz izturīgāki, mīkstāki un ar papildus spīdumu.

Sealplex sastāv no 2 produktiem:

Nr.1 Atjaunojošais koncentrāts  – tiek pievienots ķīmiskajam sastāvam, tas aktīvi iedarbosies uz mata šķiedras garozu un kutikulu ar aizsargājošu un atjaunojošu efektu. Piemērots visiem matu tipiem. Pirms lietošanas kārtīgi jāsakrata.

Nr.2 Nostiprinošais līdzeklis – tiek uzklāts pēc ķīmiskās apstrādes uz izmazgātiem un ar dvieli nosusinātiem matiem, tas noslēdz un papildus nostiprina atjaunojošā koncentrāta darbību, pastiprinot spīdumu un matu šķiedru apjomu. Piemērots visiem matu tipiem.MEDITER REVIVE MATU LIFTINGS


Mediter REVIVE ir inovatīva profesionāla matu liftinga procedūra, ko veic tikai un vienīgi salonā. Tikai 15.minūtēs:

- matiem tiek atjaunotas matu šķiedras,

- mati iegūst papildus spīdumu,

- matiem tiek piešķirts apjoms,

- mati kļūst mīksti un viegli veidojami,

- mati tiek dziļi mitrināti.

REVIVE procedūra piemērota matiem, kas zaudējuši apjomu, novājināti un zaudējuši savu spīdumu un dzīvīgumu.

REVIVE soli pa solim

 1. Izmazgā matus 2 reizes ar LIFTING SHAMPOO 14/S . Ja procedūru veic uzreiz pēc krāsošanas, tad pirmo reizi matus mazgā ar pēc krāsošanas paredzēto šampūnu, otro ar LIFTING SHAMPOO 14/S

2. Nosusina matus ar dvieli.

3. Seruma LIFTING SERUM 14/L uzklāšana. Sadala matus 4 daļās un apstrādā 2 – 3 cm biezu matu šķipsnu. Ar speciālo dozatora šprici uzklāj serumu katrai matu šķipsnai. Iemasē ar rokām un pārķemmē, lai produkts vienmērīgi pārklātu visus matus. 

Patēriņš: Īsiem matiem 5ml, pusgariem matiem 10ml, gariem matiem 20ml

4. Matus nosedz ar plēvi vai plēves cepurīti.

5. Izturēšanas laiks 15 min zem sildītāja.

6. Noslēdzošā fāze. Izvērtējiet matu struktūras stāvokli kāds bija pirms procedūras, un skalojiet matus atbilstoši norādījumiem. 

Bojāti mati – izskalot serumu līdz 50%. Normāli mati – izskalot serumu līdz 80%

7. Nosusiniet matus ar dvieli. Ļaujiet klientam pataustīt matus, lai sajustu procedūras rezultātu.

8. Žāvējiet vai veidojiet matus kā vēlaties. 

Piezīme: Ja nebūsiet pareizi izvērtējuši mata stāvokli un būsiet izskalojuši serumu par maz, tad žāvējot mati var nebūt tik spīdīgi un slīdīgi. Informējiet klientu, ka pie nākamās mazgāšanas šīs sajūtas nebūs.


0
 . google-site-verification: googlec57116c21c862c79.html google-site-verification=5K4U12HW3Zgf-tGjD3yBOlsaKefBbrkAkzqGZ6KwJNw