PROFESIONĀĻIEM

Helen Seward piedāvā plašu produkcijas klāstu profesionāļiem (frizieriem). Ja rodas interese par sadarbības iespējām un produktu izcenojumiem, tad lūdzu kontaktēties ar Helen Seward zīmola menedžeri Leldi Ķepīti, tel.nr.+371 2676 4664, e-pasts: [email protected]

COLOR SYSTEM LUMIA - Krēmkrāsa  matiem 100ml - Luminescine Technology

Lielisks spīdums un dinamiski toņi, kas ideāli miksējami savā starpā, garantēts neatkārtojams spīdums, vienmērīgs un intensīvs  pārklājums. Maksimāls kosmētiskais efekts un noturība. Paletē 111 tonis

brochure-lumia.pdf

Plašs BALINĀTĀJU piedāvājums

163V PURE BLOND 7 krēmveida balinātājs līdz 7 toņiem, bagātināts ar dabīgajiem vaskiem un trimetiglicīnu.

161V SUPER BLOND 7+ pulverveida balinātājs līdz pat 7 toņiem un vairāk. Bagātināts ar minerālu eļļām un trimetiglicīnu.

 160V EXTRA BLOND 9+ pulverveida balinātājs ātram un intensīvam rezultātam. Līdz pat 9 toņiem un vairāk. Balinātāja formula bagātināta ar minerālu eļļām un trimetiglicīnu, kas neskatoties uz balināšanu saglabā mata mīkstumu un pateicoties dabīgo avota ūdeņu ekstraktam mati tiek dziļi  mitrināti.  Var tikt ieklāts gan krāsotos matos, gan plānos, gan arī ļoti izturīgos. Der šķipsnu krāsošanai, der lai izbalinātu ļoti tumšus matus, rekomendē arī 2in1 tehnikai (krāsošana + balināšana).

162V ADVANCED BLOND – bezamonjaka balinātājs līdz pat 6/7 toņiem. Bāze veidota uz mālu tehnoloģiju. Bagātināts ar minerālu eļļām un trimetiglicīnu. Ieteicams dabīgiem, vidēji izturīgiem matiem un lai iegūtu viegli blondu rezultātu. Der gan šķipsnām, gan brīvās tehnikas krāsošanai (ombre utt), gan lai izbalinātu visus matus.

164V LIGHT BLOND 2 bez amonjaka balinoša eļļa līdz pat 2 toņiem. Piemērota dabīgiem un krāsotiem matiem, rezultāts – dabīgi blonds bez matu šķiedru bojāšanas. Sastāvam jauna un delikāta formula ar Hydrafeel-PCA , dziļi mitrinoša iedarbība, Omega 9 formula, lai iegūtu maksimāli mīkstinošu efektu.


brochure_blonde.pdf

Izcils PĒC KRĀSOŠANAS serviss

110V GLOWING SHAMPOO pēc krāsošanas šampūns, maigi attīra galvas ādu, maksimāli likvidē krāsas atlikumus no  matiem, balansē PH līmeni. Bagātināts ar Hydrafeel-PCA un trimetiglicīnu, dziļi mitrina, uzlabo krāsas un matu spīdumu.

111V GLOWING MASK pēc krāsošanas spīduma maska. Garantē maksimālu mitrināšanu un spīdumu, nepadarot matus smagus. Bagātināts ar Hydrafeel-PCA un trimetiglicīnu, tas veicina stabilu un aktīvu mata kosmētiskās krāsas aizsardzību.


BB KRĀSU grupa

Pilns spektrs friziera radošuma izpausmei! Bez amonjaka formula un augstvērtīgi aktīvie komponenti.

BBColor Fusion permanenta barojošā matu krāsa bez amonjaka. 100% drošs un dabīgs rezultāts. 58 toņu palete

BBColor Beauty barojoša, tonējoša krāsa tonis tonī. Iespēja radīt gan pasteļtoņu nokrāsas, gan intensīvākus toņus. 41 toņa palete

BBColor Pigma barojoša krēmveida pigmentu matu maska. Atsvaidzina matu toni, tonē, piedod spilgtas nokrāsas. 15 toņu maskas + gloss-up maska

brochure_bbcolor-1.pdf

brochure_bbfusion.pdf

bbcolor-pigma_filter.pdf

brochure_bbcolorgloss3d.pdfHELEN SEWARD piedāvā arī ilgviļņu sastāvus, matu taisnošanas un veidošanas sastāvus.


Piedāvājumā arī dažādas MATU ATVESEĻOŠANAS un MATU KOPJOŠAS procedūras.

REHUB + specialist KERATIN MULTILEVEL TECHNOLOGY


SPĒKS UN SKAISTUMS BOJĀTO MATU ATVESEĻOŠANAI AR KERATĪNA TEHNOLOĢIJU

Dabīgs un veselīgs mats sastāv no keratīna olbaltumvielu savienojumiem, kas cieši savieno mata iekšējās saites, tādejādi nodrošinot matiem dzīvīgumu, izturību pret mehānisku iedarbību un matu krāsošanu. Dabīgi mats ir pārklāts ar plānu cietās kutikulas slāni, kas garantē veselīgu un dzīvīgu izskatu, kā arī pasargā no nelabvēlīgās apkārtējās vides iedarbības.

Tomēr piesārņotās vides ietekme, nepareiza un pārmērīga matu fēna, un citu matu veidošanas aparātu lietošana, matu ķīmiskā apstrāde var būtiski mainīt matu struktūru un bojāt matu šķiedras, padarot matus nedzīvus, sausus un vājus. Pateicoties profesionālajai REHUB+ SPECIALIST matu atveseļojošajai procedūrai tagad iespējams atjaunot bojātās matu šķiedras un nostiprināt matu struktūru. Tikai ar 3 soļiem iespējams:

- veikt dziļu matu reģenerācijas procesu, izveidojot jaunas matu iekšējās saites un izmainot mata struktūras kvalitāti;

- uzlabot mata vizuālo izskatu, novēršot matu šķelšanos un aizverot bojāto mata kutikulu;

- atjaunot mata izturību, padarot tos dzīvus un spīdīgus.

Ultra efektīvās iedarbības formulas balstītas uz dabīgām aktīvo vielu sastāvdaļām, nodrošinot spēcīgu sinerģijas efektu, pateicoties keratīnam un argāna eļļai.

1.SOLIS – ATJAUNOJOŠS FILLERIS MATIEM

Atjaunojošs un piepildošs matu līdzeklis ar tūlītēju iedarbību. Atjauno mata iekšējo šķiedru struktūru un veido jaunas saites un šķiedras mata iekšpusē. Novērš matu lūšanu, iekļūst dziļi mata šķiedrās un nostiprina tās. Atjauno matu veselīgumu un stiprumu bojātiem matiem.

Lietošana: Matus izmazgā ar šampūnu un nosusina ar dvieli. (Kondicionieri un matu masku pēc mazgāšanas ar šampūnu lietot nedrīkst!) Matus sadala vairākās zonās un vienmērīgi iesmērē atjaunojošo filleri, sākot no matu saknēm līdz matu galiem. Iemasē ar pirkstiem, lai vienmērīgi  noklātos visu matu garumā. Atjaunojošā formula ar pH 3,2 līmeni ir bagātināta ar keratīnu, kam ir zema molekulārā masa. Pateicoties tam filleris viegli un pilnīgi iekļūst mata šķiedrās, atjaunojot to struktūru.

Izturēšanas laiks: no 5 līdz 10 minūtēm, atkarībā no tā cik bojāti ir mati. Pēc izturēšanas matus izskalo un pāriet pie 2.soļa.

2.SOLIS – ATJAUNOJOŠS UN ŠĶIEDRAS AIZVEROŠS KRĒMS MATIEM

Atjaunojošs un šķiedras aizverošs līdzeklis matiem ar bojātu struktūru sašķeltiem galiem. Aizver mata kutikulu, novērš matu galu šķelšanos, nodrošina ilgstošu nogludinošu efektu. Piedod matiem apjomu, mīkstumu, nepadara tos smagus, atgriež matos dzīvīgumu un veselīgu izskatu.

Lietošana: kad mati izskaloti un kārtīgi nosusināti ar dvieli pēc 1.soļa, tad matus atkal sadala vairākās zonās un rūpīgi ieklāj krēmveida līdzekli matus, iemasējot rūpīgi tos katrā matu šķipsnā, īpaši tajās vietās kur mati bojāti visvairāk. Krēma piepildošā formula ar pH 3,2 skābēm ir bagātīga ar šķīstošiem keratīniem, kuriem ir augsta molekulārā masa. Tā garantē matu šķiedru iekšējo rekonstrukciju.

Izturēšanas laiks: no 10 līdz 20 minūtēm, atkarībā no tā cik bojātas ir mata šķiedras. Pēc izturēšanas matus izskalo ar remdenu ūdeni un pāriet pie 3.soļa.

3.SOLIS – MATU EĻĻA NOSLĒDZOŠAM EFEKTAM.

Noslēdzoša termo aizsardzības eļļa. Novērš matu pūkošanos, piedod mīkstu un samtainu noslēdzošo efektu, īpaši pastiprina matu spīdumu. Izveido ap matu aizsargājošu apvalku.

Lietošana: dažus pilienus eļļu iespiež plaukstās, sarīvē un vienmērīgi iesmērē mitros matos. Tad veic matu žāvēšanu.

SEALPLEX matu aizsardzība krāsošanas laikā


SEALPLEX ir matu kopjošs un aizsargājošs līdzeklis, kas apmierinās jebkura klienta vēlmes. Produkta lietošana neprasa papildus laiku, to pievieno / lieto kā papildus elementu krāsojot, balinot, ķīmiski apstrādājot ar ilgviļņiem vai taisnojot matus.

Sealplex pozitīvās īpašības:

1. Aizsargāt matus, kad tie tiek ķīmiski apstrādāti un līdzeklis neietekmē vēlamo rezultātu.

2. Novērš jebkādu matu bojāšanos, ko varētu izraisīt ķīmiskā apstrāde. Novērš matu galu šķelšanos, dziļi stiprina mata šķiedras, atjauno mata kutikulu

3. Atveseļo bojātos matus, papildus dodot matam izturību un apjomu.

Maksimāla efektivitāte tiek nodrošināta, pateicoties aktīvi nostiprinošā sastāva un atjaunojoši aizsargājošā polimēra mijiedarbībai, kas padara stiprākas matu šķiedras un nostiprina matu saknes. Pēc katras šādas matu apstrādes, tie ir atjaunoti, daudz izturīgāki, mīkstāki un ar papildus spīdumu.

Sealplex sastāv no 2 produktiem:

Nr.1 Atjaunojošais koncentrāts  – tiek pievienots ķīmiskajam sastāvam, tas aktīvi iedarbosies uz mata šķiedras garozu un kutikulu ar aizsargājošu un atjaunojošu efektu. Piemērots visiem matu tipiem. Pirms lietošanas kārtīgi jāsakrata.

Nr.2 Nostiprinošais līdzeklis – tiek uzklāts pēc ķīmiskās apstrādes uz izmazgātiem un ar dvieli nosusinātiem matiem, tas noslēdz un papildus nostiprina atjaunojošā koncentrāta darbību, pastiprinot spīdumu un matu šķiedru apjomu. Piemērots visiem matu tipiem.
Pirkumu grozs